Otwarcie

Drodzy czytelnicy!

Przez kraj przetoczyła się wieść o tym, że biblioteki się otwierają. Owszem, choć naszym przypadku będzie mieć to miejsce kilka dni później. Nie 4-go maja, ale raczej 11-go maja. Tydzień później, ale zapewniam Was, że wiele bibliotek właśnie tak robi. Przed otwarciem konieczna jest stosowna konsultacja sanepidu i organizatora. Niezbędne są stosowne osłony z tworzywa sztucznego, tak, aby zapewnić bezpieczeństwo i Wam i nam.

O otwarciu zostaniecie poinformowani. Szykujcie się najpóźniej na 11-go maja.

Kiedy już będzie można coś pożyczyć i coś oddać, będziemy musieli się zastosować do pewnych ograniczeń. Podejmiemy Was w drzwiach. Prawdopodobnie tam postaramy się zorganizować stosowne stanowisko przy którym będziemy wydawać książki. Pamiętajcie o maseczkach i rękawiczkach. Książki, które będziecie oddawać, trafią do kartonu, w którym poczekają dwa tygodnie zanim wrócą do obiegu. Ten okres przeczekają w osobnym pomieszczeniu.

Niestety, jeszcze nie będziecie mogli chodzić między regałami i szukać książek „na własną rękę”. To w końcu nastąpi, ale jeszcze musimy trochę poczekać. Ile – nie wiem. Nikt nie wie.

Jeśli chcecie coś wypożyczyć – dzwońcie, my znajdziemy, odłożymy i wydamy. Wkrótce znów uruchomimy możliwość rezerwowania książek online.

Do zobaczenia wkrótce.

T.Potemkowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *